![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/yzobrazhenye_viber_2022-02-14_10-54-22-974-200x151.jpg)
![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/yzobrazhenye_viber_2022-02-14_10-54-22-974-200x151.jpg)
8 лютого педагогічний колектив школи долучився до “Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету”. 29 педагогів узяли участь у встановленні рекорду України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в інтернеті, отримали оновлений “Посібник із безпеки дітей в Інтернеті” від Google в подарунок.