Правила поведінки учнів під час дистанційного навчання
Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю педагогів та учнів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.
У школі існує ряд правил, які будуть сприяти продуктивному навчанню, інтелектуальному розвитку, цікавому і безпечному відпочинку учнів, а також ефективній реабілітації. Цього прагнуть усі учасники освітнього процесу школи.
І. У прагненні поважати себе і оточуючих необхідно:
- Висловлювати свої погляди, не зачіпаючи гідності і почуттів інших людей.
-
Гідно поводитися під час проведення уроків і самопідготовок, не займатися сторонніми справами.
-
Шанобливо ставитись до дітей і дорослих, що перебувають на території закладу. не допускати бійок, цькувань, знущань і нецензурних виразів.
-
Не принижувати, не глузувати з людей інших віросповідань, кольору шкіри, національності, матеріального достатку, віку, фізичних вад тощо.
-
Під час відбою не порушувати спокій своїх товаришів: своєчасно лягати в ліжка, не шуміти, не грати в телефоні, не залишати межі кімнати.
-
Зберігати індивідуальність, бути особою, яку поважають як особистість, що має свій власний стиль у поведінці та діловий стиль в одязі. Пам’ятайте, що ваш зовнішній вигляд – це важлива складова іміджу нашої школи!
-
Обирати та бути обраним у органи шкільного самоврядування
-
Дбайливо ставитися до особистого майна і майна школи (меблів, підручників тощо), у разі псування матеріальні витрати покладаються на батьків.
-
Берегти зелені насадження на території школи і поза нею, дотримуватись чистоти.
-
Під час екскурсій і виходу класу за межі школи дотримуватись правил поведінки в суспільних місцях (не заважати оточуючим своїми вчинками і діями, не шуміти, не відставати і не затримувати групу, чітко дотримуватись інструкцій).
ІІ. У прагненні до вашої безпеки і збереження здоров’я необхідно:
-
Ні в якому разі не користуватися відкритим вогнем, свічками, піротехнікою.
-
Безпечно використовувати навчальне та спортивне обладнання
-
Залишати заклад після вечері у супроводі батьків або за відповідною заявою.
-
Дотримуватись режиму дня школи і загальних санітарно-гігієнічних норм.
-
У разі виникнення будь-яких проблем чи поганого самопочуття негайно повідомляти вчителя чи вихователя.
-
Не піддавати небезпеці своє життя та життя інших людей.
-
Виходити за територію школи або відлучатися (з уроку або заходу, що проводиться) лише з дозволу вчителя чи вихователя.
-
Залишати вдома документи та цінні речі (ювелірні прикраси, дорогі аксесуари, персональна аудіо-, відео-, фотоапаратура тощо; адміністрація школи не несе відповідальності за збереження коштів та цінних речей учнів).
-
Школа – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв та наркотичних речовин, сигарет (зокрема електронних); шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів
ІІІ. У прагненні до оволодіння знаннями і навичками необхідно:
-
Відвідувати навчальні заняття відповідно до розкладу, у разі відсутності через поважні причини своєчасно надавати довідки.
-
Відвідувати ЛФК та уроки фізкультури у спортивному одязі та взутті.
- Користуватися мобільними телефонами під час навчальних занять та самопідготовок лише за необхідності та з дозволу педагога.
-
Навчальну діяльність на уроці здійснювати сумлінно, без порушення прав інших дітей та вчителя.
-
За бажанням брати участь у конкурсах, олімпіадах; розвивати свої здібності та таланти.