![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/d9226d1e48e9da468dc9d2a19e4e0b44-200x200.jpg)
![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/d9226d1e48e9da468dc9d2a19e4e0b44-200x200.jpg)
Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Свято встановили в 1990 році відповідно до ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Сьогодні ми мало замислюємся над тим, хто ж такі "люди похилого віку", чим маємо завдячувати їм... А їхнє найбільше багатство - досвід, знання, вміння і мудрість. У цей день першокласники завітали у гості до Кравченко Альбіни Миколаївни. Сидорову Тетяну Константинівну вітали учні 6 та 9 класів. Десятикласники не змінюючи традицію, щорічно відвідують Питлю Валентину Олексіївну. Учні 4 класу привітали своїх рідних бабусь. З нагоди свята учні побажали, щоб кожен день приносив радість і благополуччя, довгих років життя, миру і здоров'я.