![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2022-12-06-15.31.42-700x700-1-200x200.jpeg)
![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2022-12-06-15.31.42-700x700-1-200x200.jpeg)
До Дня Збройних Сил України учні 11 класу підготували звернення зі словами щирої подяки захисникам і захисницям України (класний керівник Таїсія Усевич, вихователь Лідія Фартушко)
https://youtu.be/5JpM-kZ1eRM
До Дня Збройних Сил України учні 11 класу підготували звернення зі словами щирої подяки захисникам і захисницям України (класний керівник Таїсія Усевич, вихователь Лідія Фартушко)
https://youtu.be/5JpM-kZ1eRM