![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-22_08-16-34-200x150.jpg)
![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-22_08-16-34-200x150.jpg)
Учні та колектив нашої школи активно долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Смілива гривня», яка була ініційована Національним банком України. Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу. В межах акції ми збирали монети номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень та передали зібрані кошти,
а це – 2 124 грн. на допомогу Збройним Силам України.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції!
Разом до ПЕРЕМОГИ!
![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/talan_certificate-1_page-0001-300x212.jpg)
![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-19_15-26-29-225x300.jpg)
![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-19_15-29-21-2-300x225.jpg)
![](https://kochetok-snschool.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-19_15-29-21-225x300.jpg)